Harmonické prostředí Vašeho domu a interiéru pozitivně ovlivňuje Vaše naladění.

Zabývám se zpracováním všech stupňů projektové dokumentace staveb od ideové studie, dokumentace pro územní řízení a pro stavební povolení, až po dokumentaci pro provedení stavby. Atelier se zabývá projekty rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti, projekty rekonstrukcí nebo změn staveb před dokončením. Nabízíme katalogové i atypické projekty rodinných domů. Poradíme s výběrem pozemku, osazením domu na pozemek nebo se změnami ve stávající projektové dokumentaci. Dle požadavku klienta dodáme stavbu na klíč. Pro lepší představu o navrhované stavbě můžeme doplnit projekt 3D vizualizací nebo animací.

Nedílnou součástí projektu jsou studie a návrhy soukromých interiérů, interiérů obytných staveb a komerčních prostor, tedy interiéry firem a obchodů včetně dodávky. V Praze Holešovicích nás můžete navštívit ve vzorkovně vinylových a dřevěných podlah.

Do interiérů jsou, dle přání zákazníka navrhována také výtvarná díla, obrazy, grafika nebo  výtvarné objekty.

Dále v ateliéru navrhujeme výstavní instalace a výstavní nebo veletržní stánky včetně jejich realizace. Součástí návrhu výstavního prostoru může být i oblečení a kostýmy pro hostesky v souladu s návrhem stánku a identitou firmy.